Zespół Placówek Oświatowych

Pożegnanie Ósmoklasistów 22.06.22r.

Dostojny polonez wykonany przez ósmoklasistów rozpoczął uroczystość. Uczniowie, przygotowani przez panią Justynę Płatek, wykonali taniec perfekcyjnie, wywołując spore wrażenie na zebranych w sali gościach – rodzicach, nauczycielach oraz przedstawicielach lokalnego samorządu, z panią wójt Bożeną Kwiatkowską, na czele. Słowa uznania popłynęły również z ust przewodniczącego Rady Gminy- pana Marka Bogusza, jak również  od księdza proboszcza – Włodzimierza Tendorfa.

Pani dyrektor Irena Mazur, wraz z wychowawcami klas – 8a (pani Justyna Płatek), 8b (pan Witold Wawer) i 8c ( pani Agnieszka Witak) – dokonali podsumowania pracy                  w minionym roku szkolnym i w poprzednich latach. Zostały wręczone wyróżnienia za pracę m.in. w Samorządzie Uczniowskim, Kole Wolontariatu Caritas i Uczniowskim Klubie Sportowym. Uczniowie i ich rodzice odebrali listy gratulacyjne i podziękowania. Pani dyrektor podziękowała m.in. pani Sylwii Świętochowskiej -przewodniczącej Rady Rodziców – za długotrwałą pracą na rzecz naszej szkoły.

Uroczystość uświetniła Gala Absolwentów, przygotowana przez klasy siódme, pod okiem wychowawczyń – pani Marty Mikulskiej i pani Ewy Szwed. Były upominki, śpiew i dowcipne komentarze.

Również ósmoklasiści zaprezentowali pełne humoru występy i wspomnienia ze szkoły, której mury właśnie opuszczali. Uczniowie nie zapomnieli także o swoich wychowawczyniach z pierwszego etapu edukacyjnego – pani Annie Nowek, pani Barbarze Nowak i pani Ewelinie Szydłowskiej – wręczając im symboliczne kwiaty                           i kierując słowa podziękowania.

Był to wyjątkowy rok ponieważ szkołę kończyły trzy, dość liczne klasy ósme. Wiele ciepłych słów i życzeń skierowano do młodzieży w nadziei, że ich życie w nowych szkołach, będzie pasmem sukcesów.

Kategorie wpisów

Archiwalne wpisy

Dzieci w przedszkolu

Wygrane konkursy

Kadra Nauczycieli

Uczniów ww szkole

ZPO Parysów

Dyrektor Irena Mazur

1. Przedszkole  Publiczne:  ul. Książęca 13a, 08-441 Parysów
tel. (25) 685 53 28     e-mail:  przedszkole.parysow13@op.pl

2. Szkoła Podstawowa:       ul. Książęca 11, 08-441 Parysów
tel. (25) 685 53 22    e-mail:  sp.parysow@gmail.com
tel. (25) 685 10 04    e-mail:  gimparysow@op.pl

Zmień rozmiar czcionki
Kontrast