Zespół Placówek Oświatowych

Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Długo wyczekiwany moment rozpoczęcia wakacji zgromadził w sali gimnastycznej całą społeczność szkolną, z panią dyrektor Ireną Mazur na czele. Zwłaszcza uczniowie, którzy włożyli wiele pracy i wysiłku, by osiągnąć to, co zamierzali, mogli czuć satysfakcję i radość. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego nastąpiło rozdanie nagród i wyróżnień uczniom z najwyższymi wynikami.  Były pochwały za szczególne osiągnięcia w różnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Były gratulacje i życzenia dla absolwentów – uczniów klas ósmych. Była chwila wzruszenia podczas pożegnania księdza Piotra Łyczewskiego, który zakończył pracę  w naszej szkole i parafii i rozpocznie nowy etap swojego życia w pobliskim Łaskarzewie. Nastąpiło także przekazanie sztandaru szkoły uczniom klasy siódmej.

Wielu rodziców przybyło także na uroczystość by towarzyszyć swoim pociechom w tym radosnym dniu i oklaskiwać sukcesy i wyróżnienia.

Pani dyrektor, Irena Mazur, również gratulowała uczniom i dziękowała nauczycielom za miniony rok szkolny, który będzie się kojarzył z pakowaniem wyposażenia sal lekcyjnych i rozpakowywaniem😊. Teraz przyszła pora na spakowanie dobytku i zawartości gabinetów dyrektorskich. Na szczęście widać koniec trwającego remontu szkoły. Będzie pięknie.

Kategorie wpisów

Archiwalne wpisy

Dzieci w przedszkolu

Wygrane konkursy

Kadra Nauczycieli

Uczniów ww szkole

ZPO Parysów

Dyrektor Irena Mazur

1. Przedszkole  Publiczne:  ul. Książęca 13a, 08-441 Parysów
tel. (25) 685 53 28     e-mail:  przedszkole.parysow13@op.pl

2. Szkoła Podstawowa:       ul. Książęca 11, 08-441 Parysów
tel. (25) 685 53 22    e-mail:  sp.parysow@gmail.com
tel. (25) 685 10 04    e-mail:  gimparysow@op.pl

Zmień rozmiar czcionki
Kontrast