Zespół Placówek Oświatowych

Świąteczny czas

                                                                                  Świąteczny czas

Miesiąc grudzień jest bardzo magicznym czasem. Z racji tego, że wszyscy szykują się do świąt nasze przedszkole również w sposób aktywny uczestniczyło w tych przygotowaniach. Panie wraz z dziećmi pięknie wystroiły swoje sale. Dzieci samodzielnie mogły wykonać ozdoby choinkowe które zawisły na choince. Niektóre grupy piekły pierniczki które potem wspólnie ozdabiały. Inne grupy zrobiły przepiękne stroiki.
Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywaliśmy go bardzo uroczyście. W dzień przedszkolnej Wigilii 21.12.2021 r. w każdej grupie i w całym przedszkolu od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera. Dzieci bardzo chętnie pomagały w tym dniu w przygotowaniach. Wspólnie nakrywały do stołu, ustawiały krzesła, rozkładały serwetki.  Zasiadając do odświętnie nakrytego stołu, dzieci zapomniały o kłótniach, sporach i zmartwieniach, bo święta to przecież czas radości i wybaczania.

Święta to również czas, kiedy składamy sobie życzenia. O tych życzeniach nie zapomniała pani dyrektor Irena Mazur oraz pani dyrektor Agata Żurawek. Panie dyrektorki poprosiły o zebranie wszystkich grup wraz ze swoimi paniami oraz wszystkich pracowników naszego przedszkola na holu.   Gdy się już wszyscy razem zebraliśmy panie złożyły nam wszystkim najlepsze życzenia, podzieliliśmy się opłatkiem. Wspólny śpiew najpiękniejszych polskich kolęd wprawił wszystkich w świąteczny nastrój.

Do życzeń dołączyła się również grupa Misiów. Dzieci wraz z panią Jolą przygotowały krótką część artystyczną oraz drobne upominki dla wszystkich pracowników.

Kategorie wpisów

Archiwalne wpisy

Dzieci w przedszkolu

Wygrane konkursy

Kadra Nauczycieli

Uczniów ww szkole

ZPO Parysów

Dyrektor Irena Mazur

1. Przedszkole  Publiczne:  ul. Książęca 13a, 08-441 Parysów
tel. (25) 685 53 28     e-mail:  przedszkole.parysow13@op.pl

2. Szkoła Podstawowa:       ul. Książęca 11, 08-441 Parysów
tel. (25) 685 53 22    e-mail:  sp.parysow@gmail.com
tel. (25) 685 10 04    e-mail:  gimparysow@op.pl

Zmień rozmiar czcionki
Kontrast