Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

Tradycyjnie już o godz. 9.00 uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele i pracownicy szkoły, wzięli udział w uroczystej mszy świętej, inaugurującej nowy rok szkolny. Następnie wszyscy przybyli do szkoły, aby uczestniczyć w spotkaniu z dyrekcją oraz wychowawcami i nauczycielami. Obecna była także Pani Wójt, Bożena Kwiatkowska, która rzeczowo podsumowała dotychczasowy przebieg remontu budynku i obejścia szkoły.  Rzeczywiście, nie dało się nie zauważyć całkowicie odnowionego placu zabaw oraz kompleksu sportowego, ze skocznią w dal, bieżnią i boiskiem trawiastym. Wnętrze szkoły też się zmieniło. Odnowione toalety, szatnie sportowe oraz szereg innych, drobniejszych rzeczy, zachęcają do przebywania w tak przyjaznych wnętrzach.

Pierwsze spotkanie po wakacjach przebiegło w radosnej atmosferze. Pani dyrektor, Irena Mazur powitała i przedstawiła nowego księdza, Szczepana Skorupskiego, który będzie nauczał religii.  Klasę drugą poprowadzi zaś Pani Barbara Nowak w zastępstwie za Panią Małgorzatę Świesiulską. Powitane zostały także nowe nauczycielki wspomagające, Pani Anna Chmiel oraz Pani Lena Gora, a także Pani psycholog – Klaudia Belka. Szczególnie gorąco Pani dyrektor powitała pierwszoklasistów i ich rodziców.

Następnie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami…i od jutra…

do szkoły!