Pokaz taneczno-gimnastyczny w wykonaniu Międzyszkolnego Gimnastyczno-Tanecznego Uczniowskiego Klubu Sportowego "No Name"

13 czerwca 2023r. odbył się w naszej szkole pokaz taneczno-gimnastyczny   z elementami gimnastyki akrobatycznej w wykonaniu dziewcząt w różnym wieku   i z różnych szkół. Dziewczęta zrzeszone są w Międzyszkolnym Gimnastyczno-Tanecznym Uczniowskim Klubie Sportowym „No Name”. To Klubu należy także uczennica naszej szkoły – Anna Andrzejewska (kl. 6a) – która wystąpiła w solowym układzie tanecznym do muzyki jazzowej. Występ Ani, ale również wszystkie inne elementy pokazu, wywarły na zgromadzonej publiczności ogromne wrażenie. Widać było bardzo dużą precyzję w wykonywaniu wszystkich figur. Za tak niesamowitym efektem końcowym stoi zapewne duży nakład długotrwałej pracy, treningów  i wytrwałego rozciągania.

Opiekunem Klubu jest pani Zofia Kisiel, która także była obecna podczas występu. Prowadząc pokaz, przybliżyła historię Klubu „No Name” oraz omówiła strukturę zespołu i wszystkie sekcje. Najciekawszym wątkiem opowieści były liczne wyjazdy zespołu na Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata w Cheerleadingu.

Celem pokazu było poinformowanie społeczności szkolnej, do której należy też Ania, o zbliżającym się wyjeździe zespołu na Mistrzostwa Europy do Werony. Pokaz odbył się także dzięki zaangażowaniu rodziców chealeaderek oraz wsparciu dyrekcji szkoły. Publiczność stanowili uczniowie wszystkich klas, którzy bardzo entuzjastycznie i z podziwem przyjęli gości. Dzięki występowi zespołu „No Name”, który odbył się   w naszej szkole, dowiedzieliśmy się, że na naszym terenie, prężnie działa i odnosi tak wielkie sukcesy na arenie międzynarodowej, Uczniowski Klub Sportowy, który zaprasza do wstąpienia w swoje szeregi.