Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej podopieczni Pani Eweliny Szydłowskiej i Pani Izabeli Piłki przygotowali wspaniały montaż słowno-muzyczny. Młodzi artyści z ogromną wprawą i lekkością recytowali wierszyki, a także porwali publiczność do wspólnego śpiewu, i to nie jeden raz. Brawurowo wykonali tańce dedykowane swoim nauczycielom i wychowawcom.

Były także symboliczne upominki, uśmiechy, moc życzeń  i kwiaty. Plebiscyt  „Belfry” 2022 zakończył się galą i wręczeniem własnoręcznie wykonanych medali  w różnych kategoriach nauczycielom i pracownikom Szkoły.

Uroczystość uświetniła swoją obecności Pani Wójt – Bożena Kwiatkowska, a także Pani Dyrektor Irena Mazur, Panie Wicedyrektor – Agata Żurawek i Małgorzata Borkowska-Całka. Wśród zgromadzonych nauczycieli i pracowników Szkoły obecny był także nauczyciel jęz. angielskiego z Malty – Jesmond Micallef .