Zespół Placówek Oświatowych

Dzień Dziecka Przedszkolaków

1 czerwca to dzień, w którym świętujemy Dzień Dziecka. Również w naszym przedszkolu ten dzień był bardzo radosny, a na dzieci czekało wiele atrakcji.

Pierwszą niespodzianką dla najmłodszych były zabawy na sali gimnastycznej z animatorem. Klaun w kolorowym przebraniu zabawiał dzieci w rytmie wesołych piosenek, pokazując kolejne tańce i układy taneczne, które dzieci z chęcią naśladowały. Tańczyliśmy macarenę, jechaliśmy w pociągu, próbowaliśmy naśladować ruchy taneczne coraz szybciej i szybciej. Dodatkowo każde z dzieci miało okazję sprawdzić swoją zwinność i sprawność, przechodząc coraz niżej pod bramką, a także próbując nakarmić potwora poprzez rzucenie woreczkiem do dziury – paszczy. Był też element rywalizacji – w grze zespołowej sprawdzaliśmy, która drużyna szybciej wykona zadania sprawnościowe i odrzuci tykający granat, tak, aby nie zdążył wybuchnąć. Zabawy na sali gimnastycznej sprawiły dzieciom wiele radości, śmiechom i wesołym okrzykom nie było końca.

Kolejną, nie mniejszą atrakcją, było jedzenie pizzy upieczonej przez panie z przedszkolnej kuchni. Pizza to danie, które lubi każde dziecko, dlatego w Dzień Dziecka obiad w postaci pizzy został zjedzony ze smakiem do ostatniego okruszka.

Dzień Dziecka to bardzo wesołe święto, pełne atrakcji, także dzieci w naszym przedszkolu spędziły ten dzień aktywnie korzystając z wielu przyjemności. Każde dziecko wróciło do domu z uśmiechem i radosnymi wspomnieniami.

Kategorie wpisów

Archiwalne wpisy

Dzieci w przedszkolu

Wygrane konkursy

Kadra Nauczycieli

Uczniów ww szkole

ZPO Parysów

Dyrektor Irena Mazur

1. Przedszkole  Publiczne:  ul. Książęca 13a, 08-441 Parysów
tel. (25) 685 53 28     e-mail:  przedszkole.parysow13@op.pl

2. Szkoła Podstawowa:       ul. Książęca 11, 08-441 Parysów
tel. (25) 685 53 22    e-mail:  sp.parysow@gmail.com
tel. (25) 685 10 04    e-mail:  gimparysow@op.pl

Zmień rozmiar czcionki
Kontrast