Zespół Placówek Oświatowych

Pożegnanie Klasy Ósmej

Co za klasa! Co za polonez! Dnia 18 czerwca 2024r. społeczność ZPO  w Parysowie, z Panią Dyrektor, Ireną Mazur, na czele, pożegnała Klasę Ósmą. Uczniowie, pod czujnym okiem wychowawczyni, Anny Piekarskiej, przygotowali niezwykłą uroczystość, którą rozpoczęli przepięknym polonezem, a następnie, wprost ze studia telewizyjnego, nadali program podsumowujący Ich ośmioletnią naukę w Szkole Podstawowej. W studio zasiedli przedstawiciele różnych partii politycznych oraz eksperci. Obecni byli przedstawiciele Partii Przeciwników Pierwszej Lekcji oraz Koła Przyjaciół Szczęśliwego Numerka i Ostatniej Ławki. Był też Pan Kazimierz Prymus ze Związku Dysortografów oraz Pani Apolonia z Partii Ofiar Librusa. Reprezentowane było także Stowarzyszenie na Rzecz Wydłużenia Wakacji. Nie zabrakło więc elementów humorystycznych w trakcie programu, jak również podziękowań i wzruszających momentów.

Reprezentacja klas siódmych także skierowała do naszych “prawie’ absolwentów przemiłe słowa, życzenia i wesołe upominki. Siódmoklasiści nadali swoim starszym kolegom różne „miana”, m.in. miano największego modnisia, instagramerki, spóźnialskiej, tiktokerki, rolnika, czy śmieszka, które umieścili na pamiątkowych poduszkach ze zdjęciami.

Zaproszeni goście, m.in. Pani Wójt Bożena Kwiatkowska, ks. kanonik Włodzimierz Tendorf, jak i licznie zgromadzeni, szanowni Rodzice, nie kryli dumy  i zadowolenia, i życzyli młodzieży powodzenia i sukcesów w Ich kolejnym rozdziale życia. Z wielką przyjemnością Pani Dyrektor oraz Pani Wychowawczyni, jak również Pani Patrycja Mróz, jako opiekun SU, wręczyły ósmoklasistom dyplomy za wytrwałą pracę w Samorządzie Uczniowskim oraz za pracę w Szkolnym Kole Wolontariatu.

I tak Ósma Klasa praktycznie zakończyła swój czas w murach naszej szkoły.

Kategorie wpisów

Archiwalne wpisy

Dzieci w przedszkolu

Wygrane konkursy

Kadra Nauczycieli

Uczniów ww szkole

ZPO Parysów

Dyrektor Irena Mazur

1. Przedszkole  Publiczne:  ul. Książęca 13a, 08-441 Parysów
tel. (25) 685 53 28     e-mail:  przedszkole.parysow13@op.pl

2. Szkoła Podstawowa:       ul. Książęca 11, 08-441 Parysów
tel. (25) 685 53 22    e-mail:  sp.parysow@gmail.com
tel. (25) 685 10 04    e-mail:  gimparysow@op.pl