Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Jak co roku dzieci w całym przedszkolu, z niecierpliwością oczekiwały tego wielkiego święta. W każdej grupie zostały przygotowane przez dzieci z pomocą Pań, wspaniałe i pomysłowe upominki dla naszych kochanych Dziadków. Co ciekawe jest to chyba święto, do którego dzieci najchętniej uczą się wszystkich piosenek i wierszyków. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. Oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek zawsze mają dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, nie chcąc narażać naszych drogich dziadków, święto to nie odbyło się, tak jak to kiedyś mieliśmy w zwyczaju, czyli hucznie, wszyscy razem świętując na sali. Tym razem jak i w poprzednim roku, dzieciaki zaprezentowały swoje umiejętności na salach zostając nagrane przez Panie. Nagrania zostały przesłane do rodziców, którzy z pewnością udostępnili je dziadkom. Tymi krótkimi występami dzieciaki chciały podziękować za ich troskę i bezgraniczną miłość.

Mamy nadzieję, że w niedługim czasie będziemy mogli znowu gościć Dziadków i Babcie w naszym przedszkolu, świętując razem przy wspólnym stole. Wszyscy jesteśmy już za tym stęsknieni.