Akcja wolontariatu Paczuszka dla Maluszka

Akcja Paczuszka dla Maluszka

w ZPO w Parysowie

W dniach 30 listopada – 21 grudnia 2021r. wolontariusze Szkolnego Koła Caritas, włączając się w ogólnopolską, przedświąteczną akcję, prowadzili zbiórkę artykułów kosmetycznych dla potrzebujących dzieci.

Pod choinką przybywało prezentów. Były to m.in. pieluszki, chusteczki nawilżane, płyny do mycia ciała, oliwki, kremy, proszki do prania. Każdy darczyńca otrzymał pamiątkową bombkę.

Dnia 22 grudnia 2021r. zebrane artykuły zostały przekazane do Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego  w Otwocku.

Dziękujemy darczyńcom oraz osobom, które zaangażowały się w organizację akcji na terenie szkoły.